Hakkımızda

UNIDEN

Yasin Elektronik Limited Şirketi

Teknik Servis

1991 yılında İstanbul’da kurulan firmamız kısa süre içerisinde büyüyerek iletişim sektörünün önde gelen oyuncularından birisi haline gelerek Dünyaca ünlü birçok markanın yıllarca başarılı bir şekilde distribütörlüğünü yapmıştır. 2003 yılından itibaren sektördeki boşlukları değerlendirerek kişisel bakım ürünleri sektöründe yatırımlar yaparak faaliyet göstermeye başlamıştır.

2006 yılı sonu itibariyle Uniden markası ile sağlıklı ve formda yaşam ürünlerinin ithalatını yaparak sektörün belirleyici isimlerinden biri haline gelmektedir. Daima Farklı ve Kaliteli Ürünleri, sade ve şık bir tasarımla kullanıcılara ulaştırmak birinci önceliğimiz olmuştur.

2007 yılında Dünyanın önde gelen firmalarından UNIDEN ‘in Türkiye distribütörlüğünü de üstlenerek sektörde hızla yükselmeye başlamıştır. 

—Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve yaşanabilecek olası mağduriyetleri en aza indirebilmek için satış sonrası servis hizmetimizi her geçen gün daha iyi noktalara taşımaktayız.

Önümüzdeki yıllar için hedefimiz Farklı ürün ve hizmetlerimizle her geçen gün daha fazla insanın tercihi olarak, Türkiye pazarında daha fazla insana ulaşabilmek. Bunu başarmak için rekabetin bir adım önünde kalarak AR-GE, yenilikçilik, markalaşma ve verimlilikle sektörümüzde öncü olmaktır

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım